Acasă · Licitații
· Pachete software pentru sisteme de operare pentru computere personale (PC) (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lenovo All-in-One V510z 23 FHD (1920x1080) Intel Core I5-7400T, 8GB, 256GB S -ADV 1033013
- Număr anunț
- DA21360086
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
- Furnizor / câștigător
- OFFICE MAX SRL (CUI RO10839469)
- Cod CPV
- 48624000-8 · Pachete software pentru sisteme de operare pentru computere personale (PC) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.770,86 RON
- Valoare atribuită
- 3.770,86 RON
- Data publicării
- 02.10.2018 11:17
- Termen limită
- 07.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.10.2018 15:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.770,86 RON
din 3.770,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro