Ofertă acceptată Cumpărare directă

ROLA BUCATARIE 100M MISAVAN

Număr anunț
DA22193712
Autoritate contractantă
TRANSURBAN S.A. (CUI 18171186)
Furnizor / câștigător
DERSIDAN SRL (CUI RO3737440)
Cod CPV
33771000-5 · Articole igienico-sanitare din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8,99 RON
Valoare atribuită
8,99 RON
Data publicării
09.01.2019 12:58
Termen limită
14.01.2019 17:00
Data finalizării
09.01.2019 13:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8,99 RON

din 8,99 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.