Ofertă acceptată Cumpărare directă

Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule

Număr anunț
DA21399974
Autoritate contractantă
APA SERVICE SA (CUI 22131317)
Furnizor / câștigător
EUROCAR SUD S.A. (CUI RO6278996)
Cod CPV
34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
734,99 RON
Valoare atribuită
734,99 RON
Data publicării
05.10.2018 11:56
Termen limită
10.10.2018 17:00
Data finalizării
05.10.2018 13:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

734,99 RON

din 734,99 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.