Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE CURATENIE

Număr anunț
DA21396484
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL TULCEA (CUI 4321534)
Furnizor / câștigător
RALVERTI STAR SRL (CUI RO17607792)
Cod CPV
39830000-9 · Produse de curatat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
637,44 RON
Valoare atribuită
637,44 RON
Data publicării
05.10.2018 09:39
Termen limită
10.10.2018 17:00
Data finalizării
05.10.2018 10:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

637,44 RON

din 637,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.