Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii IT: consultanta, dezvoltare de software, internet si asistenta
- Număr anunț
- DA22195414
- Autoritate contractantă
- COMUNA CRISTINESTI (PRIMARIA) (CUI 8613973)
- Furnizor / câștigător
- UNGUREANU IRINA CLAUDIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 31784854)
- Cod CPV
- 72000000-5 · Servicii IT: consultanta, dezvoltare de software, internet si asistenta (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.240 RON
- Valoare atribuită
- 3.240 RON
- Data publicării
- 09.01.2019 15:34
- Termen limită
- 14.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 09.01.2019 15:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.240 RON
din 3.240 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro