Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet articole curatenie

Număr anunț
DA21394382
Autoritate contractantă
Comuna Dragomiresti (Consiliul Local al Comunei Dragomiresti) (CUI 2613001)
Furnizor / câștigător
CARREFOUR ROMANIA SA (CUI RO11588780)
Cod CPV
39300000-5 · Diverse echipamente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
188,80 RON
Valoare atribuită
188,80 RON
Data publicării
04.10.2018 17:22
Termen limită
10.10.2018 17:00
Data finalizării
05.10.2018 11:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

188,80 RON

din 188,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.