Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Dozator sapun lichid 1100 ml
- Număr anunț
- DA21693760
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL DE URGENTA "ELENA BELDIMAN" BARLAD (CUI 4446481)
- Furnizor / câștigător
- CRIANCEZ SRL (CUI RO27589880)
- Cod CPV
- 42968200-1 · Distribuitoare de articole de igiena (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.054 RON
- Valoare atribuită
- 2.054 RON
- Data publicării
- 08.11.2018 12:56
- Termen limită
- 14.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.11.2018 10:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.054 RON
din 2.054 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro