Ofertă refuzată
Cumpărare directă
masina de slefuit cu banda si disc
- Număr anunț
- DA21666845
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA ASIGURARE LOGISTICA INTEGRATA (CUI 4267060)
- Furnizor / câștigător
- VIVA METAL DECOR SRL (CUI RO17295275)
- Cod CPV
- 42642100-9 · Masini-unelte pentru prelucrarea lemnului (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.428 RON
- Valoare finală
- 1.428 RON
- Data publicării
- 06.11.2018 13:01
- Termen limită
- 12.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.11.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.