Acasă · Licitații
· Servicii pentru intreprinderi: drept, marketing, consultanta, recrutare, tiparire si securitate (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Abonament Avocatnet Premium
- Număr anunț
- DA22197127
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetean de Urgenta Miercurea Ciuc (CUI 4245305)
- Furnizor / câștigător
- INTELIGO MEDIA S.A. (CUI RO31639358)
- Cod CPV
- 79000000-4 · Servicii pentru intreprinderi: drept, marketing, consultanta, recrutare, tiparire si securitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 490 RON
- Valoare atribuită
- 490 RON
- Data publicării
- 10.01.2019 09:54
- Termen limită
- 15.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 10.01.2019 12:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
490 RON
din 490 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro