Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CILINDRU SIGURANTA URBISS / TUB NEON 18 W/ LUBRIFIANT W40
- Număr anunț
- DA21716596
- Autoritate contractantă
- INSTITUTIA PREFECTULUI - JUDETUL VRANCEA (CUI 4298040)
- Furnizor / câștigător
- CRINUL ALB SRL (CUI RO1441854)
- Cod CPV
- 44521000-8 · Diverse lacate si broaste (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 164,67 RON
- Valoare atribuită
- 164,67 RON
- Data publicării
- 12.11.2018 12:12
- Termen limită
- 17.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.11.2018 14:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
164,67 RON
din 164,67 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro