Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servire mancare

Număr anunț
DA21360118
Autoritate contractantă
ORASUL VLAHITA (CUI 4245224)
Furnizor / câștigător
VELENCE SRL (CUI RO7141317)
Cod CPV
55300000-3 · Servicii de restaurant si de servire a mancarii (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.964,40 RON
Valoare finală
5.964,40 RON
Data publicării
02.10.2018 11:18
Data finalizării
05.10.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.