Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BIDON 5 L penru colectare deseuri lichide inscripionat cu pericol biologic
- Număr anunț
- DA21714188
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal "Dimitrie Castroian" Husi (CUI 4359628)
- Furnizor / câștigător
- MONDECO SRL (CUI RO13800021)
- Cod CPV
- 44613800-8 · Containere pentru deseuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 496 RON
- Valoare atribuită
- 496 RON
- Data publicării
- 12.11.2018 10:54
- Termen limită
- 17.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.11.2018 12:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
496 RON
din 496 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro