Ofertă acceptată
Cumpărare directă
prelungire 15 module aplicatii Editare Diplome+Foi Matricole cu SUPORT TEHNIC STANDARD
- Număr anunț
- DA22194295
- Autoritate contractantă
- Liceul Teoretic G.Lazar Avrig (CUI 17739696)
- Furnizor / câștigător
- CASE SOFTWARE SRL (CUI RO17276044)
- Cod CPV
- 48900000-7 · Diverse pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 684,90 RON
- Valoare atribuită
- 684,90 RON
- Data publicării
- 09.01.2019 13:48
- Termen limită
- 14.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 10.01.2019 10:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
684,90 RON
din 684,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro