Ofertă acceptată Cumpărare directă

Serviciu de dezapezire si curatat parcari cu plata

Număr anunț
DA22187096
Autoritate contractantă
ELTRANS S.A. BOTOSANI (CUI RO10863041)
Furnizor / câștigător
S.C. SOCIAL GREEN SERVICES S.R.L. BOTOSANI (CUI 34094913)
Cod CPV
90610000-6 · Servicii de curatare si maturare a strazilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
161,14 RON
Valoare atribuită
161,14 RON
Data publicării
08.01.2019 12:12
Termen limită
14.01.2019 17:00
Data finalizării
10.01.2019 14:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

161,14 RON

din 161,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.