Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Zugraveli la dormitorul statiei Slobozia Veche - SRTFC Constanta
- Număr anunț
- DA21713104
- Autoritate contractantă
- SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
- Furnizor / câștigător
- SERVICE ELECTROCASNICA SRL (CUI 1879278)
- Cod CPV
- 45450000-6 · Alte lucrari de finisare a constructiilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.083,48 RON
- Valoare atribuită
- 16.083,48 RON
- Data publicării
- 12.11.2018 10:21
- Termen limită
- 17.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.11.2018 14:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
16.083,48 RON
din 16.083,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro