Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparare si intretinere a echipamentelor (Rev.2)

Număr anunț
DA21709019
Autoritate contractantă
CENTRUL SCOLAR DE EDUCATIE INCLUSIVA NR. 2 SIBIU (CUI 4198670)
Furnizor / câștigător
RENINVEST SRL (CUI 28074008)
Cod CPV
45259000-7 · Reparare si intretinere a echipamentelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.075 RON
Valoare atribuită
1.075 RON
Data publicării
09.11.2018 15:40
Termen limită
14.11.2018 17:00
Data finalizării
12.11.2018 09:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.075 RON

din 1.075 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.