Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Plasa lant antiderapant SMT 18.4-34| 16.9-38
- Număr anunț
- DA21928472
- Autoritate contractantă
- REGIA PUBLICA LOCALA A PADURILOR MAIERUS R.A. (CUI 30350806)
- Furnizor / câștigător
- ALSER FOREST S.A. (CUI RO20951361)
- Cod CPV
- 44540000-7 · Lanturi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.874 RON
- Valoare atribuită
- 4.874 RON
- Data publicării
- 03.12.2018 17:02
- Termen limită
- 09.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.12.2018 10:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.874 RON
din 4.874 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro