Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Fier de calcat PHILIPS Azur Pro GC4887/30
- Număr anunț
- DA21720640
- Autoritate contractantă
- TEATRUL TOMA CARAGIU PLOIESTI (CUI 2843078)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 39713500-8 · Fiare de calcat electrice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 403 RON
- Valoare atribuită
- 403 RON
- Data publicării
- 12.11.2018 14:24
- Termen limită
- 17.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.11.2018 15:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
403 RON
din 403 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro