Ofertă refuzată Cumpărare directă

Tromboplastina,Control patologic coagulare Pachet Reactivi (pt analizor electroliti XI-921 Caretium)

Număr anunț
DA21719359
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL URZICENI (CUI 4364969)
Furnizor / câștigător
AVENA MEDICA SRL (CUI 24684380)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
963 RON
Valoare finală
1.278,26 RON
Data publicării
12.11.2018 13:45
Termen limită
17.11.2018 17:00
Data finalizării
12.11.2018 14:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.