Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de reparatii VW VENTO

Număr anunț
DA21713686
Autoritate contractantă
ORASUL IERNUT (CUI 5584644)
Furnizor / câștigător
AUTO GLOBAL SRL (CUI RO15107510)
Cod CPV
50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
871,43 RON
Valoare atribuită
871,43 RON
Data publicării
12.11.2018 10:40
Termen limită
17.11.2018 17:00
Data finalizării
12.11.2018 11:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

871,43 RON

din 871,43 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.