Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Toner HP CE278A pt. LJ Pro P1566, cod RTC HP810800
- Număr anunț
- DA21394940
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie din Craiova (CUI 10815397)
- Furnizor / câștigător
- RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI RO6562512)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.071,50 RON
- Valoare finală
- 2.154 RON
- Data publicării
- 05.10.2018 08:06
- Termen limită
- 10.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.10.2018 13:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.