Ofertă acceptată Cumpărare directă

Geanta de instalator,Cleste borduri,Placa non azbest 1000x1000x6

Număr anunț
DA21941414
Autoritate contractantă
SC CENTRALA ELECTRICA DE TERMOFICARE HIDROCARBURI SA (CUI RO26176052)
Furnizor / câștigător
REFUGIU SRL (CUI RO1832240)
Cod CPV
44512930-0 · Portscule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.490 RON
Valoare atribuită
4.490 RON
Data publicării
04.12.2018 14:07
Termen limită
09.12.2018 17:00
Data finalizării
04.12.2018 14:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.490 RON

din 4.490 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.