Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de recompartimentare si igenizare spatii cu destinatia birouri de la sediul UM 0568

Număr anunț
DA21939058
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 0568 Baia Mare (CUI 4157335)
Furnizor / câștigător
POPCON S.R.L. (CUI RO12718099)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
47.864,85 RON
Valoare atribuită
47.864,85 RON
Data publicării
04.12.2018 13:09
Termen limită
09.12.2018 17:00
Data finalizării
04.12.2018 13:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

47.864,85 RON

din 47.864,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.