Ofertă acceptată Cumpărare directă

LUCRARI DE DECOLMATARE

Număr anunț
DA21939035
Autoritate contractantă
Comuna Domnesti (CUI 4971960)
Furnizor / câștigător
OLTENAŞUL TOTAL AGREGAT SRL (CUI RO17737105)
Cod CPV
45112100-6 · Lucrari de sapare de santuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.490 RON
Valoare atribuită
1.490 RON
Data publicării
04.12.2018 13:08
Termen limită
09.12.2018 17:00
Data finalizării
04.12.2018 13:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.490 RON

din 1.490 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.