Ofertă acceptată Cumpărare directă

Rovinieta electronica vehicule categoria A, val. 12 luni MH 92 POL,MH12DTS,MH 87DGP,MH06DPL,MH04SPC

Număr anunț
DA21937361
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE POLITIE LOCALA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 17098648)
Furnizor / câștigător
COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI RO427410)
Cod CPV
22453000-0 · Viniete de automobile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
548 RON
Valoare atribuită
548 RON
Data publicării
04.12.2018 12:21
Termen limită
09.12.2018 17:00
Data finalizării
04.12.2018 14:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

548 RON

din 548 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.