Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet 12

Număr anunț
DA21382718
Autoritate contractantă
COMUNA MIHAI BRAVU (CUI 4794044)
Furnizor / câștigător
ANDONET TOTAL SRL (CUI ro15771488)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
432,78 RON
Valoare atribuită
432,78 RON
Data publicării
04.10.2018 08:39
Termen limită
09.10.2018 17:00
Data finalizării
05.10.2018 12:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

432,78 RON

din 432,78 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.