Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 90,0% sub estimat

CARTOFI

Număr anunț
DA22200079
Autoritate contractantă
SEMINARUL TEOLOGIC SF.AP. ANDREI Galati (CUI 3264538)
Furnizor / câștigător
GREENLEG DISTRIBUTION SRL (CUI 34993278)
Cod CPV
03212100-1 · Cartofi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.655,04 RON
Valoare atribuită
1.066,56 RON 90,0% sub estimat
Data publicării
10.01.2019 13:14
Termen limită
15.01.2019 17:00
Data finalizării
11.01.2019 08:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.066,56 RON

din 10.655,04 RON estimat 90,0%

Adjudecat la 10,0% din estimat · economie 9.588,48 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.