Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET LICENTA
- Număr anunț
- DA21923809
- Autoritate contractantă
- COMUNA VOITEG (PRIMARIA COMUNEI VOITEG) (CUI 2516033)
- Furnizor / câștigător
- BN BUSINESS (CUI RO10933694)
- Cod CPV
- 48600000-4 · Pachete software pentru baze de date si operare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.469 RON
- Valoare atribuită
- 14.469 RON
- Data publicării
- 03.12.2018 13:53
- Termen limită
- 08.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.12.2018 14:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
14.469 RON
din 14.469 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro