Ofertă acceptată Cumpărare directă

Computere portabile

Număr anunț
DA21388536
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA PAULIS (CUI 29015905)
Furnizor / câștigător
A.M.CENTER SRL (CUI RO12833179)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.126,10 RON
Valoare atribuită
20.126,10 RON
Data publicării
04.10.2018 12:28
Termen limită
09.10.2018 17:00
Data finalizării
05.10.2018 07:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.126,10 RON

din 20.126,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.