Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de pază (1 post) - comuna Doicești, jud. Dâmbovița

Număr anunț
DA35378256
Autoritate contractantă
COMUNA DOICESTI (CUI 4344538)
Furnizor / câștigător
INFORM SECURITY PROTECT SRL (CUI 25083591)
Cod CPV
79713000-5 · Servicii de paza (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
44.576 RON
Valoare atribuită
44.576 RON
Data publicării
28.03.2024 13:47
Data finalizării
29.03.2024 15:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

44.576 RON

din 44.576 RON estimat