Ofertă acceptată Cumpărare directă

HP LaserJet Pro 500 color MFP M570dw multifunctional laser color A4 -ADV1033013

Număr anunț
DA21360274
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
Furnizor / câștigător
OFFICE MAX SRL (CUI RO10839469)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.743,25 RON
Valoare atribuită
3.743,25 RON
Data publicării
02.10.2018 11:23
Termen limită
07.10.2018 17:00
Data finalizării
05.10.2018 15:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.743,25 RON

din 3.743,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.