Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cereale Nestle

Număr anunț
DA21393557
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT DUMBRAVA MINUNATA (CUI 28629842)
Furnizor / câștigător
LIDAS SRL (CUI RO4611791)
Cod CPV
15613310-4 · Cereale pentru micul dejun (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
837,50 RON
Valoare atribuită
837,50 RON
Data publicării
04.10.2018 15:45
Termen limită
09.10.2018 17:00
Data finalizării
05.10.2018 13:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

837,50 RON

din 837,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.