Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii asigurare laborator

Număr anunț
DA22202393
Autoritate contractantă
Apavital SA Iasi (CUI 1959768)
Furnizor / câștigător
BRAS BROKER DE ASIGURARE SRL (CUI 18680007)
Cod CPV
66516400-4 · Servicii de asigurare de raspundere civila generala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.088,04 RON
Valoare atribuită
2.088,04 RON
Data publicării
10.01.2019 16:00
Termen limită
15.01.2019 17:00
Data finalizării
10.01.2019 16:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.088,04 RON

din 2.088,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.