Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PIESE CONFORM COMANDA A1/604 UM 01357 BUC

Număr anunț
DA21385250
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01357 BUCURESTI (CUI 4265884)
Furnizor / câștigător
DUEXIM SRL (CUI RO151836)
Cod CPV
34310000-3 · Motoare si piese pentru motoare (vehicule) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.764 RON
Valoare atribuită
2.764 RON
Data publicării
04.10.2018 10:26
Termen limită
09.10.2018 17:00
Data finalizării
05.10.2018 08:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.764 RON

din 2.764 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.