Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie si montaj centrala cu combustibil solid "NAK"

Număr anunț
DA21387602
Autoritate contractantă
COMUNA DARASTI (CUI 4420856)
Furnizor / câștigător
BOGDAN INSTAL S.R.L. (CUI 14916432)
Cod CPV
45331100-7 · Lucrari de instalare de echipamente de incalzire centrala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
49.579,83 RON
Valoare atribuită
49.579,83 RON
Data publicării
04.10.2018 11:47
Termen limită
09.10.2018 17:00
Data finalizării
05.10.2018 07:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

49.579,83 RON

din 49.579,83 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.