Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Foaie de observatie clinica generala
- Număr anunț
- DA22205955
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC HUEDIN (CUI 4485618)
- Furnizor / câștigător
- PRINTAVA S.R.L. (CUI 38618581)
- Cod CPV
- 22458000-5 · Imprimate la comanda (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.375 RON
- Valoare atribuită
- 1.375 RON
- Data publicării
- 11.01.2019 11:46
- Termen limită
- 16.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 11.01.2019 12:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.375 RON
din 1.375 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro