Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Recipient /Recipiente/Bidon/bidoane plastic colectare deseuri chimice lichide de laborator-10L ADR
- Număr anunț
- DA22205223
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL PROF DR IRINEL POPESCU BAILESTI (CUI 4554408)
- Furnizor / câștigător
- ALPHA BRIO MEDICAL SRL (CUI RO15788340)
- Cod CPV
- 39226220-0 · Recipiente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 325 RON
- Valoare atribuită
- 325 RON
- Data publicării
- 11.01.2019 11:03
- Termen limită
- 16.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 11.01.2019 11:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
325 RON
din 325 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro