Ofertă acceptată Cumpărare directă

44221210-0 Panouri de usi

Număr anunț
DA22204450
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ANINOASA (CUI 29146196)
Furnizor / câștigător
ADRIA LUX S.R.L. (CUI 15160670)
Cod CPV
44221210-0 · Panouri de usi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
168,07 RON
Valoare atribuită
168,07 RON
Data publicării
11.01.2019 10:14
Termen limită
16.01.2019 17:00
Data finalizării
11.01.2019 11:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

168,07 RON

din 168,07 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.