Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 0,6% sub estimat

Bonuri valorice pentru carburanti auto

Număr anunț
DA22204175
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare-Dezvoltare Marina Grigore Antipa (CUI RO1869096)
Furnizor / câștigător
OMV PETROM MARKETING SRL (CUI RO11201891)
Cod CPV
22458000-5 · Imprimate la comanda (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
73.665,90 RON
Valoare atribuită
73.220,70 RON 0,6% sub estimat
Data publicării
11.01.2019 09:56
Termen limită
16.01.2019 17:00
Data finalizării
11.01.2019 12:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

73.220,70 RON

din 73.665,90 RON estimat 0,6%

Adjudecat la 99,4% din estimat · economie 445,20 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.