Ofertă acceptată Cumpărare directă

Prestati servicile de reparare autoturism marca Dacia Logan MCV

Număr anunț
DA22202177
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA ADMINISTRATIA PORTURILOR DUNARII FLUVIALE S.A. GIURGIU (CUI RO1284717)
Furnizor / câștigător
EUROCAR SUD S.A. (CUI RO6278996)
Cod CPV
50112200-5 · Servicii de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.216,46 RON
Valoare atribuită
1.216,46 RON
Data publicării
10.01.2019 15:36
Termen limită
16.01.2019 17:00
Data finalizării
11.01.2019 09:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.216,46 RON

din 1.216,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.