- Număr anunț
- DA22202173
- Autoritate contractantă
- Liceul Teoretic "David Voniga" Giroc (CUI 29118927)
- Furnizor / câștigător
- POLTERGEIST SRL (CUI 11152462)
- Cod CPV
- 42122430-3 · Pompe centrifuge (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 256,30 RON
- Valoare atribuită
- 256,30 RON
- Data publicării
- 10.01.2019 15:35
- Termen limită
- 15.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 10.01.2019 15:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
256,30 RON
din 256,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro