Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii proiectare tehnica pt.investitia,,Amenajare spatii de joaca pentru copii in Orasul Turceni"

Număr anunț
DA22195650
Autoritate contractantă
Orasul Turceni (CUI 4813480)
Furnizor / câștigător
ELECTROPROIECT ADA SRL (CUI 27711706)
Cod CPV
71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.600 RON
Valoare atribuită
17.600 RON
Data publicării
09.01.2019 16:10
Termen limită
15.01.2019 17:00
Data finalizării
11.01.2019 16:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.600 RON

din 17.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.