Ofertă acceptată
Cumpărare directă
RAPILYSIN 10U CUTIE X 2FL PULB PT SOL INJ (RETEPLASUM)
- Număr anunț
- DA22194753
- Autoritate contractantă
- Spital Clinic Municipal "Filantropia" Craiova (CUI 5002177)
- Furnizor / câștigător
- FARMEXIM SA (CUI RO335278)
- Cod CPV
- 33622100-7 · Medicamente utilizate in cardiologie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30.393 RON
- Valoare atribuită
- 30.393 RON
- Data publicării
- 09.01.2019 14:28
- Termen limită
- 14.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 11.01.2019 08:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
30.393 RON
din 30.393 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro