Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii informatice (asistenta software-mentenanta ) program DeP-Spital

Număr anunț
DA22174121
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC DR. GHEORGHE CONSTANTINESCU BUMBESTI-JIU (CUI 4448199)
Furnizor / câștigător
BIF1 SRL (CUI RO21959126)
Cod CPV
72260000-5 · Servicii de software (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.000 RON
Valoare finală
4.000 RON
Data publicării
03.01.2019 10:18
Data finalizării
11.01.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.