Ofertă acceptată Cumpărare directă

FURNIZARE MATERIAL GOSPODARESC PENTRU ARHIVA DIN CADRUL R.A.E.D.P.P. CONSTANTA

Număr anunț
DA22204934
Autoritate contractantă
CONFORT URBAN S.R.L. (CUI RO2746784)
Furnizor / câștigător
RIK SRL (CUI RO1889794)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14,52 RON
Valoare atribuită
14,52 RON
Data publicării
11.01.2019 10:44
Termen limită
16.01.2019 17:00
Data finalizării
11.01.2019 10:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14,52 RON

din 14,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.