Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Calorifer electric Zass ZR 13 SL, 2500 W, 13 elementi, Termostat reglabil, Protectie supraincalzire
- Număr anunț
- DA22201518
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU STIINTE BIOLOGICE (CUI 3324060)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 39715240-1 · Aparate electrice de incalzire ambientala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 209,24 RON
- Valoare atribuită
- 209,24 RON
- Data publicării
- 10.01.2019 14:47
- Termen limită
- 15.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 10.01.2019 16:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
209,24 RON
din 209,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro