Ofertă acceptată Cumpărare directă

legume

Număr anunț
DA21717587
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC HENRI COANDA BACAU (CUI 4278353)
Furnizor / câștigător
BUFNILĂ GEORGE-EMANUEL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 30417027)
Cod CPV
03221112-4 · Morcovi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
646,50 RON
Valoare atribuită
646,50 RON
Data publicării
12.11.2018 12:43
Termen limită
17.11.2018 17:00
Data finalizării
13.11.2018 08:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

646,50 RON

din 646,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.