Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrare reparare a drumurilorin urma interventiei la reteaua de termoficare Sos Pantelimon 350-356
- Număr anunț
- DA21393313
- Autoritate contractantă
- Regia Autonoma de Distributie a Energiei Termice Bucuresti (CUI RO361218)
- Furnizor / câștigător
- TEHNOLOGICA RADION SRL (CUI RO4022079)
- Cod CPV
- 45233142-6 · Lucrari de reparare a drumurilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.895,93 RON
- Valoare atribuită
- 2.895,93 RON
- Data publicării
- 04.10.2018 15:31
- Termen limită
- 09.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.10.2018 15:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.895,93 RON
din 2.895,93 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro