Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET PL.CAUCIUC FARA INS.6MM
- Număr anunț
- DA22207160
- Autoritate contractantă
- Regia Autonoma de Distributie Energie Termica Constanta (CUI RO1909840)
- Furnizor / câștigător
- SOREX TEAM SRL (CUI RO17176550)
- Cod CPV
- 44425300-8 · Benzi de cauciuc (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 914,10 RON
- Valoare atribuită
- 914,10 RON
- Data publicării
- 11.01.2019 12:54
- Termen limită
- 16.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 11.01.2019 13:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
914,10 RON
din 914,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro