Ofertă acceptată Cumpărare directă

pachet otel rotund bare

Număr anunț
DA22206889
Autoritate contractantă
Apavital SA Iasi (CUI 1959768)
Furnizor / câștigător
METAROM TRADING SRL (CUI 15983626)
Cod CPV
44330000-2 · Bare, tije, sarma si profile utilizate in constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.836,62 RON
Valoare atribuită
1.836,62 RON
Data publicării
11.01.2019 12:38
Termen limită
16.01.2019 17:00
Data finalizării
11.01.2019 13:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.836,62 RON

din 1.836,62 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.